تماس با ما Twitter ویستارایان در RSS تغذیه Facebook ویستارایان در Linkedin ویستارایان در ویستارایان

«.تمامي محصولات و خدمات اين شرکت، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت ‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است»

 

فارسی ساز شیرپوینت 2010 فارسی ساز شیرپوینت 2010 فارسی ساز شیرپوینت 2010 فارسی ساز شیرپوینت 2010

نمایندگی انحصاری محصولات شرکت های

 

فارسی ساز شیرپوینت 2010 فارسی ساز شیرپوینت 2010 فارسی ساز شیرپوینت 2010

شیرپوینت ، آموزش شیرپوینت ، دوره های آموزشی شیرپوینت

شیرپوینت
شیرپوینت 2010 یک پلتفرم همکاری شغلی برای سازمانها و شبکه داخلی و اینترنت است. وقتی افراد در مورد محتواها یا داده های مربوط به کار و سازمان، نیاز دارند با یکدیگر تعامل داشته باشند، می توانند از توانمندیهای یکپارچه و غنی بستر شیرپوینت 2010 استفاده کنند. .
فارسی ساز شیرپوینت 2010
شرکت ویستا رایان بسته زبان فارسی Sharepoint Foundation 2010 را برای دانلود رایگان در اختیار کاربران قرار داده است. علاوه بر این محصول این شرکت بسته زبان فارسی و تقویم هجری شمسی برای شیرپوینت سرور 2010 را نیز در اختیار علاقه مندان می گذارد
مشاوره
خدمات مشاوره شیرپوینت توسط افراد متخصص و مجرب و دارای مدارک معتبر مایکروسافت ارائه می شوند. شرکت ویستا رایان برای جلب رضایت مشتریان خدمات مشاوره ای را در قالب های...
دوره های آموزشی شیرپوینت
آموزش های تخصصی ( شیرپوینت/ شبکه/ نرم افزار )
در شرایط کنونی و با در نظر گرفتن گسترش روزافزون کاربردهای IT درزندگی روزمره، بی شک یکی ازعوامل پیشرفت و ارتقاء شغلی درهر سازمان و مجموعه ای، آشنایی بادانش روز درزمینه های مختلف فناوری اطلاعات...
محصولات
محصولات شرکت ویستا رایان شامل فارسی ساز رایگان شیرپوینت ، وب پارت ها ، فیلدها ، قالب سایت های شیرپوینت و خدمات مرتبط با شیرپوینت.
sharepoint boost
شرکت ویستا رایان نمایندگی انحصاری محصولات شیرپوینت بوست در ایران می باشد و آمادگی دارد تا تمامی محصولات این شرکت را در اختیار علاقه مندان قرار دهد.
خدمات و محصولات
شرکت ویستا رایان خدماتی همچون مکاتبات اداری ،  مدیریت مستندات ،  طراحی پرتال سازمانی ،  مدیریت پروژه و...
kaldeera
شرکت ویستا رایان نمایندگی انحصاری محصولات کالدیرا در ایران می باشد و آمادگی دارد تا تمامی محصولات این شرکت از جمله فرم ساز و Workflow Designer را در اختیار علاقه مندان قرار دهد.